Loading...

Dřevěná eurookna

Přirozeně propojí váš domov s okolím

Dřevěná eurookna

Mějte okna z masivu

Perfektně sladěná s charakterem vašeho domova

Vyrobíme pro vás dřevěná eurookna z vysoce kvalitního, pečlivě vybraného masivního třívrstvého lepeného hranolu. Samozřejmostí je špičkové celoobvodové těsnění, které zajistí tepelnou a hlukovou izolaci.

  Tvarová stálost

  Naše dřevěná eurookna jsou vyrobena z vysoce kvalitního, pečlivě vybraného masivního třívrstvého lepeného hranolu, který oknu zajišťuje maximální tvarovou stálost.

  Kování

  Celoobvodové kování MACO MULTI TREND, se zvýšeným stupněm bezpečnosti, zajišťuje dokonalé přitlačení křídla k rámu. Naše okna jsou dodávána s mikro větráním a jednoduchost jejich obsluhy je zajištěna jedinou klikou.

  Sklo

  Všechna naše okna jsou osazena izolačním dvojsklem s koeficientem prostupu tepla U = 1,0Wm2K1. Na výběr je široká škála typů skel: ornamentních, zrcadlových, kouřových, bezpečnostních i mnoha jiných.

  Těsnění

  Špičkové dvojnásobné celoobvodové těsnění dodáváme standardně. Toto vysoce elastické těsnění zajišťuje dokonalé uzavření okenního křídla, a tím i výraznou úsporu energie a značné snížení venkovního hluku.

  Okapnice

  Nejnovější hliníková eloxovaná termookapnice profilu DONAU Termo, s přerušeným tepelným mostem těsnění křídla po celém obvodu, doléhá přímo na dřevo. Standardně osazeno hliníkovou křídlovou okapnicí.

  Silikonový tmel

  Utěsnění prostoru mezi oknem a sklem je provedeno trvale pružným silikonovým tmelem, odolným proti povětrnostním vlivům.

  Specialisté na špaletová okna

  Zachováme historický ráz budovy.

  Jako jedna z mála dílen se věnujeme výrobě špaletových oken. Jsou ideální volbou pro historické objekty a stylové stavby. Pro bytové i nebytové prostory.

  Co dalšího pro vás uděláme?

  Vyrábíme kompletní vybavení interiéru z masivního dřeva.

  Bezpečí i design. Vyrábíme samonosná schodiště.

  Vše začíná dveřmi. Vyrábíme venkovní a interiérové dveře z masivu.

  Vyrobíme nábytek do vašeho interiéru. Dokážeme malé i velké truhlářské zázraky.

  Proč zvolit truhlářství Kladiva?

  Máme téměř 30 let zkušeností práce se dřevem. Kompletně vybavíme a sladíme interiér vašeho bytu nebo domu. Splníme prakticky každý váš požadavek, co se týče vzhledu interiérového nábytku. Klademe důraz na kvalitu materiálu i řemeslného zpracování. Nemusíte volit mezi krásou a funkčností. Náš nábytek vám splní obojí. Jsme také specialisti na dřevěná eurookna špičkové kvality. Práci se dřevem milujeme, ale také máme rádi své zákazníky a nasloucháme jim. Budeme se těšit na spolupráci s vámi.

  Co pro vás můžeme vyrobit?

  Frézy a pilky už jsou natěšené. Čekáme na vaše zadání a můžeme se hned pustit do práce.