Loading...

Dveře z masivu

Domov začíná dveřmi. Mějte domov z masivu.

Dveře z masivu

Venkovní a interiérové dveře

Dveře z masivu na míru

Naše firma vyrábí masivní venkovní i interiérové dveře a zárubně vysoké kvality a na míru. Ceny jsou však dostupné pro běžnou domácnost s důrazem na stylové bydlení. Součástí dodávky je doprava a montáž, tak jako u všech našich výrobků.

  Vaše nové dveře

  Barevně sladěné s vaším domovem

  Dveře jsou vyráběny v té nejvyšší možné kvalitě. Jednotlivé kusy jsou ze třívrstvého lepeného hranolu a výplň dveří – kazeta, je rovněž ze tří vrstev. Dveře vyrábíme ze všech dostupných dřevin na trhu. Namoříme je dle představ zákazníka tak, aby ladily s interiérem.

  Proč zvolit masivní dřevo?

  Nábytek z masivu nestárne, ale zraje. Udrží si svůj luxusní vzhled i funkčnost po několik generací. Jedná se o ekologický materiál, který má velmi pozitivní vliv na lidské zdraví. Bonusem je nádherná charakteristická vůně, která se jemně nese celým interiérem. Ze dřeva pro vás vyrobíme interiérové i exteriérové dveře, stylová samonosná schodiště, dřevěná eurookna, špaletová okna, postele z masivu ale i veškerý nábytek do všech místností vašeho bytu či domu.

  Dveřmi vše teprve začíná

  Vyrábíme kompletní vybavení interiéru z masivního dřeva.

  Bezpečí i design. Vyrábíme samonosná schodiště.

  Dopřejte vašemu domovu dřevěná okna.

  Vyrobíme nábytek do vašeho interiéru. Dokážeme malé i velké truhlářské zázraky.

  Proč zvolit truhlářství Kladiva?

  Máme téměř 30 let zkušeností práce se dřevem. Kompletně vybavíme a sladíme interiér vašeho bytu nebo domu. Splníme prakticky každý váš požadavek, co se týče vzhledu interiérového nábytku. Klademe důraz na kvalitu materiálu i řemeslného zpracování. Nemusíte volit mezi krásou a funkčností. Náš nábytek vám splní obojí.  Práci se dřevem milujeme, ale také máme rádi své zákazníky a nasloucháme jim. Budeme se těšit na spolupráci s vámi.

  Co pro vás můžeme vyrobit?

  Frézy a pilky už jsou natěšené. Čekáme na vaše zadání a můžeme se hned pustit do práce.