Loading...

Nábytek z masivu

Dopřejte si domov provoněný kvalitním dřevem

Nábytek z masivu

Vysněný nábytek na míru

99% práce s masivním dřevem

Vyrábíme nábytek z masivu do všech interiérů – kuchyně, ložnice, dětského pokoje, šatny i obývacího pokoje. Veškerý nábytek zpracujeme dle přání zákazníka. Po dohodě pro vás vytvoříme návrh a vše zaměříme.

  Proč zvolit masivní dřevo?

  Nábytek z masivu nestárne, ale zraje. Udrží si svůj luxusní vzhled i funkčnost po několik generací. Jedná se o ekologický materiál, který má velmi pozitivní vliv na lidské zdraví. Bonusem je nádherná charakteristická vůně, která se jemně nese celým interiérem. Ze dřeva pro vás vyrobíme interiérové i exteriérové dveře, stylová samonosná schodiště, dřevěná eurookna, špaletová okna, postele z masivu ale i veškerý nábytek do všech místností vašeho bytu či domu.

  Poctivý nábytek z českého dřeva

  Vyrábíme kompletní vybavení interiéru z masivu

  Vyrábíme samonosná schodiště

  Dopřejte si dřevěná okna do vašeho domu

  Vše začíná dveřmi. Vyrábíme venkovní a interiérové dveře z masivu.

  Proč zvolit truhlářství Kladiva?

  Máme téměř 30 let zkušeností práce se dřevem. Kompletně vybavíme a sladíme interiér vašeho bytu nebo domu. Splníme prakticky každý váš požadavek, co se týče vzhledu interiérového nábytku. Klademe důraz na kvalitu materiálu i řemeslného zpracování. Nemusíte volit mezi krásou a funkčností. Náš nábytek vám splní obojí. I když máme široký záběr výroby, vše jsme si schopni vyrobit sami – od prvního řezu až po konečný nástřik i vysokých lesků. K tomu nám pomáhá nejmodernější technologie ve výrobě – od klasických truhlářských strojů, přes dýhovací lisy, vřetenové profilovací frézy, až po CNC obráběcí centrum. Práci se dřevem milujeme, ale také máme rádi své zákazníky a nasloucháme jim. Budeme se těšit na spolupráci s vámi.

  Co pro vás můžeme vyrobit?

  Frézy a pilky už jsou natěšené. Čekáme na vaše zadání a můžeme se hned pustit do práce.