Truhlářství Kladiva

Naše dílna

Naše dílna a její historie

Založeno v roce 1992

Naše dílna – Truhlářství Kladiva Pavel byla založena a v roce 1992. Zpočátku jsme se orientovali jen na výrobu oken, dveří a schodišť z masivního dřeva. V roce 2008 jsme zakoupili novou technologii i na výrobu nábytku. Tvoříme především z masivu, ale také z dýhy a lamina.

Naše dřevem provoněná dílna

Filosofií naší firmy je dodat zákazníkovi kompletní vybavení bytu či domu, počínaje okny, přes schodiště, dveře a konče kuchyňskou linkou, ložnicí a obývacím pokojem. I když máme široký záběr výroby, vše jsme si schopni vyrobit sami – od prvního řezu až po konečný nástřik i vysokých lesků.

K tomu nám pomáhá nejmodernější technologie ve výrobě – od klasických truhlářských strojů, přes dýhovací lisy, vřetenové profilovací frézy, až po CNC obráběcí centrum. Těšíme se, až budeme mít možnost vyrobit také něco pro vás.

Za truhlářský tým, Pavel Kladiva

Naše dílna

Fotky z realizací

Výsledky naší práce se dřevem. Realizace truhlařiny přímo z terénu.

Proč zvolit masivní dřevo?

Nábytek z masivu nestárne, ale zraje. Udrží si svůj luxusní vzhled i funkčnost po několik generací. Jedná se o ekologický materiál, který má velmi pozitivní vliv na lidské zdraví. Bonusem je nádherná charakteristická vůně, která se jemně nese celým interiérem. Ze dřeva pro vás vyrobíme interiérové i exteriérové dveře, stylová samonosná schodiště, dřevěná eurookna, špaletová okna, postele z masivu ale i veškerý nábytek do všech místností vašeho bytu či domu.

Proč si nechat vyrobit nábytek v truhlářství Kladiva?

Máme téměř 30 let zkušeností práce se dřevem. Kompletně vybavíme a sladíme interiér vašeho bytu nebo domu. Splníme prakticky každý váš požadavek, co se týče vzhledu interiérového nábytku. Klademe důraz na kvalitu materiálu i řemeslného zpracování. Nemusíte volit mezi krásou a funkčností. Náš nábytek vám splní obojí.  Práci se dřevem milujeme, ale také máme rádi své zákazníky a nasloucháme jim. Budeme se těšit na spolupráci s vámi.