Dřevěná okna na míru

Kvalitní dřevěná eurookna 66 - 78

Základní materiál

Naše dřevěná okna jsou vyrobena z kvalitního, pečlivě vybraného, masivního, třívrstvého, lepeného hranolu, který oknu zajišťuje stálost.

Kování

Celoobvodové kování MACO MULTI TREND se zvýšeným stupněm bezpečnosti zajišťuje dokonalé přitlačení křídla k rámu. Naše okna jsou standardně dodávána s mikrovětráním a jednoduchost jejich obsluhy je zajištěna jedinou klikou.

Těsnění

Standardně dodáváme špičkové, dvojnásobné celoobvodové těsnění. Toto vysoce elastické těsnění zajišťuje dokonalé uzavření okenního křídla a tím i výraznou úsporu energie a také značné snížení průchodu venkovního hluku.

Okapnice

Nejnovější hliníková, eloxovaná termookapnice profilu DONAU Termo s přerušeným tepelným mostem těsnění křídla po celém obvodu doléhá přímo na dřevo. Standardně osazujeme hliníkovou, křídlovou okapnicí.

Silikonový tmel

Utěsnění prostoru mezi dřevem a sklem je provedeno trvale pružným silikonovým tmelem, odolným proti povětrnostním vlivům.

Image

Proces výroby a montáže oken

Obvykle postupujeme ve třech krocích:

1

Úvodní zaměření

Provedeme zaměření všech otvorů plánovaných k realizaci oke, zaevidujeme jednotlivé otvory včetně jejich rozměrů.

2

Předvýroba

Po zaměření následuje příprava / předvýroba oken v naší provozovně.

3

Instalace oken

Jakmile máme všechna okna vyrobena, přijedeme s naší dodávkou k Vám a provedeme montáž nových oken.

Naší hlavní činností je výroba z masivního dřeva. Vyrábíme kvalitní a přesná okna z dřevěného masivu, dveře, schodiště, nábytek a interiéry. V menší míře realizujeme výrobu z lamina - kuchyně, vestavěné skříně a další. K výrobě používáme nejmodernější výrobní technologie včetně precizního opracování na našem CNC obráběcím centru, více-vřetenné frézy, lepení v hydraulických lisech a další.