Výroba schodiště na míru

Samonosná schodiště z dřevěného masivu

Vyráníme kvalitní samonosná schodiště na míru

Schodiště je nezbytným funkčním prvkem, který však plní také důležitou funkci estetickou. Jsou obvykle výraznou dominantou interiéru. Při výběru vhodného schodiště je obvykle brán důraz na originalitu návrhu a vysokou kvalitu provedení.

Každé schodiště je zhotovováno výhradně na zakázku. Proto i při výrobě schodiště jsme schopni vždy citlivě reagovat na všechna Vaše přání a atypické požadavky.

Samotný návrh podoby a designu schodiště realizujeme pomocí moderního počítačového zpracování.

K výrobě schodiště používáme vždy plnomasivní dřevo. Současný sortiment tvoří zakázková výroba schodišť z plnomasivního tvrdého dřeva - dubu, buku nebo jasanu. V případě měkkých materiálů pak ze smrku nebo borovice. Při výběru dřeviny je nutné klást důraz na celkový vzhled Vašeho interiéru. Při výběru Vám rádi poradíme.

Schodiště povrchově upravujeme polyuretanovými laky Adler.

Image

Proces realizace

Při realizaci nového schodiště obvykle postupujeme ve 4 krocích:

1

Úvodní zaměření

Zaměříme vstupní parametry průchodu mezi patry a probereme s Vámi veškeré detaily plánovaného schodiště.

2

Návrh designu

Na základě Vašich požadavků, přání a představ navrhneme pomocí nejmodernějšího softwaru design a vizualizaci schodiště. Po schválení podoby schodiště se pouštíme do práce.

3

Výroba schodů

Po návrhu a schválení designu vyrobíme v naší provozovně za pomoci nejmodernějších CNC nástrojů veškeré potřebné součásti schodiště.

4

Montáž na místě

Jakmile máme všechen potřebný materiál vyroben, provedeme odbornou instalaci schodiště na místě jeho realizace.

Ukázky realizací schodů

Shlédněte naše vybrané realizace schodů.

Naší hlavní činností je výroba z masivního dřeva. Vyrábíme kvalitní a přesná okna z dřevěného masivu, dveře, schodiště, nábytek a interiéry. V menší míře realizujeme výrobu z lamina - kuchyně, vestavěné skříně a další. K výrobě používáme nejmodernější výrobní technologie včetně precizního opracování na našem CNC obráběcím centru, více-vřetenné frézy, lepení v hydraulických lisech a další.